Oferta dla firm

BON UPOMINKOWY DLA PRACOWNIKAPodmiotom gospodarczym oferuję bony upominkowe jako narzędzie systemu świadczeń pozapłacowych, skuteczne narzędzie wsparcia sprzedaży oraz doskonałą nagrodę dla pracowników. Bon gabinetu Labo M doskonale zastępuje tradycyjne nagrody rzeczowe lub upominki w programach motywacyjnych skierowanych do partnerów biznesowych i kontrahentów.  Świetnie sprawdza się jako podziękowanie za finalizację projektu,  jako upominek w programach lojalnościowych, nagroda w konkursach organizowanych dla partnerów biznesowych, premia za ponadprzeciętne wyniki, realizację celów sprzedażowych czy nagroda za lojalną i długoterminową współpracę.

Gabinet Labo M prowadzi stałą współpracę z Klientami Korporacyjnymi na preferencyjnych warunkach.   Zakres naszych usług obejmuje zabiegi kosmetyczne zgodnie z ofertą.

Wśród proponowanych przez nas form współpracy znajdują się:

  1. bony na pojedynczy zabieg
  2. bony na pakiet zabiegów
  3. bony o określonej wartości

Program zabiegów opracowuję indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Kupony zapewniają swobodę wyboru czasu i rodzaju usługi zgodnie z indywidualnymi upodobaniami. Eleganckie kupony podarunkowe wysyłamy przesyłką pocztową. Na życzenie zamieścimy na nich nazwę i logotyp Państwa firmy, możemy je również dostosować do Państwa indywidualnego projektu.

Pozostaję otwarta  na każdą sugestię formy współpracy.
W razie zainteresowania  ofertą  uprzejmie proszę o kontakt:  Magdalena Jakubowska   tel.  +48   500-247-639