O mnie


DSC_0086-cropNazywam się Magdalena Jakubowska. Jestem kosmetologiem i od 2009 roku właścicielem gabinetu kosmetologicznego Labo M.W 2004 roku  ukończyłam trzyletnie studia akademickie na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia z siedzibą w Krakowie, uzyskując tytuł zawodowy licencjonowanego kosmetologa. Celem zdobycia kompleksowej wiedzy na temat kondycji ciała w 2009 roku ukończyłam uzupełniające studia magisterskie na kierunku turystyka uzdrowiskowa i odnowa biologiczna w Górnośląskiej Wyższej Szkole Zawodowej w Katowicach.

Gruntowne przygotowanie teoretyczne oraz  umiejętności praktyczne, zdobyte podczas odbytych praktyk oraz pracy zawodowej w renomowanych salonach kosmetycznych oraz współpracy z lekarzami medycyny estetycznej zaowocowały otwarciem własnego gabinetu kosmetologicznego.

Podążając za najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie kosmetologii stale poszerzam swą wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne, uczestnicząc w licznych kursach szkoleniowych oraz konferencjach organizowanych przez renomowane firmy kosmetyczne.

Oprócz wykonywanych zabiegów kosmetycznych, przeprowadzam również zabiegi laserowe (laserem IPL) takie jak depilacja laserowa, usuwanie przebarwień, zamykanie naczynek, leczenie trądziku oraz fotoodmładzanie skóry w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Holi-Med Sp. z o.o. w Dębnie.

Otwarta na nowe wyzwania od 2010 roku przekazuję  swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną adeptom wykonywanego przeze mnie zawodu. W Centrum Kształcenia Kadr PROFESJA w Tarnowie byłam wykładowcą przedmiotu kosmetologia stosowana, a obecnie w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łysej Górze prowadzę zajęcia z zakresu wizażu i elementów kosmetologii.  W 2011 roku współpracując z Izbą Rzemieślniczą w Tarnowie w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską Projekt Mistrz dzieliłam się swymi umiejętnościami  z uczestnikami kursu kosmetycznego. W roku 2012 dołączyłam do grona wykładowców w Małopolskiej Wyższej Szkole w Brzesku , wydział kosmetologii- Tarnów.